Zegarek NEKO

Nano to projekt realizowany dla Alessi Watches przez japońskie studio projektowe SANAA Jego oryginalna forma-  wykonanego z poliuretanu- odporna i nowoczesna, uzupełniona niezwykłym zamknięciem – wewnątrz paska znajduje się elastyczny element utrzymujący kształt bransoletki, lecz pozwalający się jej odkształcać w celu zakładania i zdejmowania. Neko został stworzony jako zegarek przeznaczony dla obu płci, ze względu na konstrukcję paska w przypadku męskiej ręki będzie przylegał dość ściśle, na damskim nadgarstku będzie zachowywał się-  jak delikatnie luźna bransoletka. Dzięki łapkom znajdującym się po jednej stronie koperty zegarek może również spełniać rolę czasomierza stacjonarnego, np. umieszczony na nocnym stoliku.
Zegarek korzysta z mechanizmu wyprodukowanego przez japońską firmę Seiko. Materiał: poliuretan, akryl

Szerokość koperty: 3,4 cm

Wytrzymałość na zanurzenie: do 3 atmosfer

Zegarek NEKO

Produkt: Zegarek NEKO
Kategoria: Meble / Dodatki
Producent: Alessi

Zobacz Zegarek NEKO w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj firmy dbające o projektantów: Foscarini, Fritz Hansen, HAY.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.