Zegarek LUNA

Luna to projekt Alessandro Mendini’ego dla Alessi Watches. Prosty i elegancki projekt, który wspaniale prezentuje się na ręku. Okrągła koperta o wąskiej ramie,  cyferblat składający się z dwóch warstw – na zewnętrznym kole umieszczonym wyżej od powierzchni mocowania wskazówek znajdują się oznaczenia godzin i minut, nieco niżej znajdują się wskazówki na gładkim tle.  Efektowne połączenie kolorów – przyciąga wzrok. Zegarek korzysta z mechanizmu japońskiej firmy Seiko. Materiał: stal nierdzewna, szkło mineralne, skóra

Średnica koperty: 3,6 cm

Wytrzymałość na zanurzenie: do 5 atmosfer

Zegarek LUNA

Produkt: Zegarek LUNA
Kategoria: Meble / Dodatki
Producent: Alessi

Zobacz Zegarek LUNA w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Współpracujemy tylko z tymi, którzy doceniają projektantów: Moooi, Plust, Porro.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.