Zegarek KAJ- Karim Rachid

Kaj- to zegarek, który został zaprojektowany dla Alessi Watches przez Karima Rashida. Jak na projektanta przystało to odważny i żywy projekt , który bazuje na intensywnych kolorach, ich kontraście oraz oryginalnej konstrukcji. Zegarek wykonany z poliuretanu – charakteryzuje się wysoką kopertą o zaokrąglonych kształtach, pozbawionym oznaczeń godzin cyferblatem i kontrastowymi wskazówkami. Dostępność wielu wersji kolorystycznych pozwala dopasować zegarek do ubioru. Kaj korzysta z mechanizmu wyprodukowanego przez japońską firmę Seiko. Materiał: poliuretan, akryl

Średnica koperty: 3,8 cm

Wytrzymałość na zanurzenie: do 3 atmosfer

Zegarek KAJ- Karim Rachid

Produkt: Zegarek KAJ- Karim Rachid
Kategoria: Meble / Dodatki
Producent: Alessi

Zobacz Zegarek KAJ- Karim Rachid w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Alberto Meda, Arne Jacobsen, Charles i Ray Eames.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.