Zastawa Alessi

Kolekcja porcelany Alessi to zestawy naczyń, które doskonale sprawdzą się zarówno w domu jak i w restauracji. Do szybkiego śniadania, romantycznej kolacji czy obiadu z rodziną. Dzięki białemu kolorowi i eleganckim, prostym kształtom- kolekcje Alessi są niezwykle uniwersalne. Zastawy spodobają się nie tylko miłośnikom nowoczesnych i minimalistycznych rozwiązań ale także zwolennikom tradycyjnej zastawy stołowej. Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie wszystkie katalogi Alessi! Jak tylko coś wybierzesz- skontaktuj się z nami!

Zastawa Alessi

Produkt: Zastawa Alessi
Kategoria: Meble / Dodatki
Producent: Alessi

Zobacz Zastawa Alessi w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Frank Gehry, George Nelson, Isamu Noguchi.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.