VP Globe

VP Globe to chyba kwintesencja pomysłowości i oryginalności Vernera Pantona. Połączenie materiałów, kształt zewnętrzny i wewnętrzny jest wręcz powalający. Lampy z tej kolekcji staną się ozdobą pomieszczenia zarówno nowoczesnego, minimalistycznego i klasycznego jako niesamowity kontrast.   Klosz zewnętrzny wykonany został z :przezroczystego tworzywa ( w środku znajduje się 5 elementów z aluminium, każdy z elementów ma swój przypisany kolor: biały, niebieski i pomarańczowy) lub ze szkła ( wszystkie elementy wewnątrz klosza wykonane są z białego szkła). Kabel w czarnym oplocie o długości 4 metrów. Dostępne są dwie wielkości 40 i 50 cm średnicy. Zalecane źródło światła: śred. 40 cm- E14/E12 max 60W śred. 50 cm- E27/E26 max 75W.

Projekt: Verner Panton

VP Globe

Produkt: VP Globe
Kategoria: Oświetlenie / Wiszące
Producent: Verpan

Zobacz VP Globe w ATAK DESIGN!

Pośród setek tysięcy domów, które co roku powstają na świecie jest wiele źle zbudowanych, pomimo całkiem dobrego projektu i jeszcze więcej złych od samych fundamentów - z powodu fatalnego projektu. Ale nie ma wśród nich ani jednego dobrego, który by powstał na podstawie złego planu. Dobry projekt - dobry design - otwiera drogę ku lepszemu. Nie wystaracza, ale jest konieczny. Z meblami jest podobnie - w sklepach są tysiące koszmarnych konstrukcji meblopodobnych zrobionych bez wyobraźni i w oderwaniu od elementarnej estetyki oraz setki kiepskich kopii doskonałych projektów. My oferujemy wyłącznie oryginalne produkty najwyższej jakości. Dla wspólnego dobra.

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.