Vis a vis

Antonio Citterio , 1992 Visavis to proste linie, ładny wygląd i wysokiej klasy jakość siedzenia co sprawia, że nadaje się i do pracy jak i do domu. Dostępne także w wersji sztaplowanej (jedno krzesło wchodzi w drugie). Vis a vis to seria krzeseł na charakterystycznych płozach lub na kółkach, z oparciem z ażurowego tworzywa lub w wersji Softback tapicerowanej. Różnorodność oferty to głównie szeroka gama tapicerek, baza chromowana lub tapicerowana, krzesła z lub bez uniwersalnego tabletu, łącznika krzeseł.  Zapraszamy do naszego showroomu gdzie przy pysznej kawie opowiemy Ci o pełnej ofercie krzeseł Antonio Citterio .

Projekt: Antonio Citterio

Vis a vis

Produkt: Vis a vis
Kategoria: Meble / Krzesła
Producent: Vitra

Zobacz Vis a vis w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Współpracujemy tylko z tymi, którzy doceniają projektantów: Belux, Cassina, Driade.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.