Vigna table

Vigna Table to dopełnienie nowo powstałej kolekcji romantycznych i delikatnych krzeseł Vigna. Stoliki w kilku rozmiarach odznaczają się tą samą lekką stylistyką- nogi z giętych, malowanych drutów. Świetnie sprawdzą się zarówno w restauracji, stołówce lub w domu jako funkcjonalnych element dekoracji wnętrza. Stoliki sprawdzą się również na zewnątrz- dzięki materiałowi, którym pokryty jest blat Vigna Table odporny jest na warunki atmosferyczne. Stoliki dostępne w kilku wariantach kolorystycznych i wymiarach: – na centralnej nodze, blat laminowany, śred. 60cm – na 4 nogach, blat laminowany, wym.- śred. 120cm, 120x80cm lub 80x80cm.

Vigna table

Produkt: Vigna table
Kategoria: Meble / Stoły
Producent: Magis

Zobacz Vigna table w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Marcel Wanders, Patricia Urquiola, Philippe Starck.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.