Victoria & Albert table

Little Albert Table to element kolekcji Victoria i Albert- sof,foteli oraz stolików z tworzywa w wersji z lub bez tapicerki. Prezentowane stoliki to wersja w barwionym tworzywie, matowym lub lakierowanym. Ich zgrabna i delikatna forma dopasuje się do każdego wnętrza i zewnętrza.   Prezentowana wersja matowa nadaje się do użytku zewnętrznego. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat wykończenia lakierowanego skontaktuj się z nami.

Projekt: Ron Arad

Victoria & Albert table

Produkt: Victoria & Albert table
Kategoria: Meble / Stoliki
Producent: Moroso

Zobacz Victoria & Albert table w ATAK DESIGN!

Pośród setek tysięcy domów, które co roku powstają na świecie jest wiele źle zbudowanych, pomimo całkiem dobrego projektu i jeszcze więcej złych od samych fundamentów - z powodu fatalnego projektu. Ale nie ma wśród nich ani jednego dobrego, który by powstał na podstawie złego planu. Dobry projekt - dobry design - otwiera drogę ku lepszemu. Nie wystaracza, ale jest konieczny. Z meblami jest podobnie - w sklepach są tysiące koszmarnych konstrukcji meblopodobnych zrobionych bez wyobraźni i w oderwaniu od elementarnej estetyki oraz setki kiepskich kopii doskonałych projektów. My oferujemy wyłącznie oryginalne produkty najwyższej jakości. Dla wspólnego dobra.

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.