Venice

Venice to odważna propozycja znanego projektanta Kontstantina Grcica. Krzesło o prostej i delikatnej linii stworzone zostało z niezwykle trwałych materiałów, które sprawdzą się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Odważne połączenia kolorystyczne dodają obiektom dodatkowego uroku.   Krzesło może być sztaplowane. Siedzisko oraz konstrukcja wykonane są z aluminium malowanego na kolor czarny lub polerowanego. Oparcie z tworzywa lub skóry: naturalnej lub czarnej.   By zwiększyć komfort użytkowania krzesła dodatkowo krzesła możesz wyposażyć w poduchy w kilku kolorach- jeśli interesuje Cię to rozwiązanie skontaktuj się z nami.

Projekt: Konstantin Grcic

Venice

Produkt: Venice
Kategoria: Meble / Krzesła
Producent: Magis

Zobacz Venice w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Frank Gehry, George Nelson, Isamu Noguchi.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.