USM Haller

Jedyną stałą jest zmiana- dlatego istotne jest, aby swoje meble budować z elastycznych systemów , które zawsze możemy zmienić i dostosować…
Wykonane z najwyższej jakości materiałów, produkcji szwajcarskiej, funkcjonalne i zawsze gotowe do modyfikowania.  Ponadczasowe , modułowe Meble USM  to  więcej niż tylko pomoc codziennej pracy i życiu! Dzięki dużej ilości modułów i kolorów mamy nieskończenie wiele możliwości kształtowania , a wiele dodatków – przyborniki, osłony na przewody, chwyty na monitory- sprawiają , że zawsze mamy porządek! Do wyboru szeroka gama kolorów! Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

USM Haller

Produkt: USM Haller
Kategoria: Meble
Producent: USM

Zobacz USM Haller w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj firmy dbające o projektantów: Slide, Tobias Grau, Vitra.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.