Usame

Kompleksowy i rozbudowany przedmiot łączący funkcję stolika i stojaka na czasopisma, projektu Patrici Urquioli . Przedmiot, który w swojej prostocie, staje się wyszukany i wyjątkowo wyrafinowany. Jest wszechstronny, może być używany jako boczny stolik, mała komoda lub może przekształcić się w sympatyczną tacę łóżkową. Wykonany z przezroczystego lub kolorowego PMMA, wzbogacony cennymi dekoracjami kwiatowymi, liśćmi miłorzębu przywołującymi ilustracje z epoki art deco. Wymiary: 84x40x28 cm h.

Projekt: Patricia Urquiola

Usame

Produkt: Usame
Kategoria: Meble / Stoliki
Producent: Kartell

Zobacz Usame w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Frank Gehry, George Nelson, Isamu Noguchi.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.