Unix Chair

Antonio Citterio to mistrz projektów biurowych. Projekt z roku 2010 to najwyższa jakość wśród krzeseł biurowych, konferencyjnych czy do poczekalni. Unix oferuje szeroką gamę kolorystyczną tapicerki Diamon Mesh. Krzesło występuje w wersji biurowej: na 5 ramiennej bazie z kółkami dostosowanymi do podłóg twardych lub dywanów; w wersji konferencyjnej na 4 ramiennej bazie,  ze stopkami dla dywanów lub twardych powierzchni, na 4 nogach wyposażonych w kółka lub stopki, na płozach również w wersji sztaplowanej lub nie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej napisz lub zadzwoń do nas koniecznie.

Projekt: Antonio Citterio

Unix Chair

Produkt: Unix Chair
Kategoria: Meble / Krzesła do pracy
Producent: Vitra

Zobacz Unix Chair w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz firmy, które podobnie patrzą na design: Alias, Artemide, BB Italia.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.