Two Tops Table

Klasyczny kształt sekretarzyka + pomysłowa nowoczesna konstrukcja- taki właśnie jest Two Tops Secretary według projektanta Marcel’a Wanders’a. Sekretarzyk przystosowany jest do nowoczesnego warsztatu pracy- otwory na kable, możliwość domontowania pudełka na drobiazgi. Solidna dębowa konstrukcja z dębowym fornirem na blacie z MDF. Możliwe dwa zasadnicze warianty – malowany, albo barwiony z rysunkiem drewna. Do wyboru kilka kolorów i wymiarów: 78 x 180 x 90 cm 78 x 220 x 90 cm 78 x 260 x 90 cm Po więcej szczegółów, skontaktuj się z nami!

Projekt: Marcel Wanders

Two Tops Table

Produkt: Two Tops Table
Kategoria: Meble
Producent: Moooi

Zobacz Two Tops Table w ATAK DESIGN!

Pośród setek tysięcy domów, które co roku powstają na świecie jest wiele źle zbudowanych, pomimo całkiem dobrego projektu i jeszcze więcej złych od samych fundamentów - z powodu fatalnego projektu. Ale nie ma wśród nich ani jednego dobrego, który by powstał na podstawie złego planu. Dobry projekt - dobry design - otwiera drogę ku lepszemu. Nie wystaracza, ale jest konieczny. Z meblami jest podobnie - w sklepach są tysiące koszmarnych konstrukcji meblopodobnych zrobionych bez wyobraźni i w oderwaniu od elementarnej estetyki oraz setki kiepskich kopii doskonałych projektów. My oferujemy wyłącznie oryginalne produkty najwyższej jakości. Dla wspólnego dobra.

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.