Twiggy XL- lampa stołowa

Wszystkim znana kolekcja Twiggy, projektu Marca Sadlera z roku 2007 powala swą ponadczasową, uniwersalną i prostą formą. Na tę bogatą ofertę składają się lampa stołowa w 2 wersjach, stojąca podłogowa również w 2 odsłonach oraz 2 formy lampy wiszącej. 4 monochromatyczne kolory lamp dopasują się do każdej stylistyki wnętrza czy domowego czy biurowego. Twiggy XL to również lampa stołowa, ale tym razem na prostej, smukłej nodze. Klosz wykonany jest z tworzywa w czterech kolorach. Lampa stołowa w wersji ze ściemniaczem.   Zalecane źródło światła (nie znajduje się w zestawie): 3x20W, E27.

Projekt: Marc Sadler

Twiggy XL- lampa stołowa

Produkt: Twiggy XL- lampa stołowa
Kategoria: Oświetlenie / Stołowe
Producent: Foscarini

Zobacz Twiggy XL- lampa stołowa w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Verner Panton, Marc Sadler, Antonio Citterio.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.