Twiggy- lampa wisząca

Wszystkim znana kolekcja Twiggy, projektu Marca Sadlera z roku 2007 powala swą ponadczasową, uniwersalną i prostą formą. Na tę bogatą ofertę składają się lampa stołowa w 2 wersjach, stojąca podłogowa również w 2 odsłonach oraz 2 formy lampy wiszącej. 4 monochromatyczne kolory lamp dopasują się do każdej stylistyki wnętrza czy domowego czy biurowego. Lampa wisząca standardowo występuje w wersji z kablem o długości 2m, jednak jeśli masz wyższe pomieszczenie może zainteresuje Cię kabel 5m? Jeśli tak to skontaktuj się z nami. Klosz wykonany jest z tworzywa w czterech kolorach.   Zalecane źródło światła (nie znajduje się w zestawie): Twiggy duża- halogen energooszczędny 3x70W E27 lub 3x20W E27 Twiggy mała- halogen energooszczędny 1x48W G9 halogen 1x60W G9.

Projekt: Marc Sadler

Twiggy- lampa wisząca

Produkt: Twiggy- lampa wisząca
Kategoria: Oświetlenie / Wiszące
Producent: Foscarini

Zobacz Twiggy- lampa wisząca w ATAK DESIGN!

Wiele osób patrząc na piękne produkty, zwłaszcza te, które lubimy określać jako "dobry design" widzi w nich wyłącznie "dobry interes" jaki robią projektanci, producenci i sprzedawcy. To bardzo powierzchowne spojrzenie. Bo dobry design, to nie tylko ładna forma - to także doskonała konstrukcja, funkcjonalność i ergonomia. To również trwałe, wysokiej jakości materiały. Wszystko to razem powoduje, że "dobry design" odpłaca nam się wrażeniami estetycznymi, trwałością, wygodą używania i ponadczasową, oderwaną od mody i trendów wartością. Niejednokrotnie rosnącą szybciej niż lokaty w banku;) Biorąc to wszystko pod uwagę dużo łatwiej zrozumieć słowa D.J. De Pree , który lata temu powiedział: "good design is not just good business, it is a moral obligation"

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.