Twiggy- lampa podłogowa

Wszystkim znana kolekcja Twiggy, projektu Marca Sadlera z roku 2007 powala swą ponadczasową, uniwersalną i prostą formą. Na tę bogatą ofertę składają się lampa stołowa w 2 wersjach, stojąca podłogowa również w 2 odsłonach oraz 2 formy lampy wiszącej. 4 monochromatyczne kolory lamp dopasują się do każdej stylistyki wnętrza czy domowego czy biurowego. Klosz wykonany jest z tworzywa w czterech kolorach. Lampa stołowa w wersji ze ściemniaczem. Podstawowy wymiar lampy to 170×195215 cm h. Jeśli chcesz by lampa była wyższa i dłuższa zainteresują Cię dodatkowe przedłużki montowane do bazy. Dzięki nim lampa zyska wymiar: 185×230/250 cm h lub 200×260/280 cm h. Skontaktuj się z nami, a uzyskasz dodatkowe informacje.   Zalecane źródło światła (nie znajduje się w zestawie): 3x20W, E27.

Projekt: Marc Sadler

Twiggy- lampa podłogowa

Produkt: Twiggy- lampa podłogowa
Kategoria: Oświetlenie / Stojące
Producent: Foscarini

Zobacz Twiggy- lampa podłogowa w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Współpracujemy tylko z tymi, którzy doceniają projektantów: Belux, Cassina, Driade.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.