Twiggy- lampa podłogowa do czytania

Wszystkim znana kolekcja Twiggy, projektu Marca Sadlera z roku 2007 powala swą ponadczasową, uniwersalną i prostą formą. Na tę bogatą ofertę składają się lampa stołowa w 2 wersjach, stojąca podłogowa również w 2 odsłonach oraz 2 formy lampy wiszącej. 4 monochromatyczne kolory lamp dopasują się do każdej stylistyki wnętrza czy domowego czy biurowego. Lampa do czytania odznacza się prostą, smukłą nogą. Klosz wykonany jest z tworzywa w czterech kolorach. Lampa w wersji ze ściemniaczem.   Zalecane źródło światła (nie znajduje się w zestawie): 3x20W, E27.

Projekt: Marc Sadler

Twiggy- lampa podłogowa do czytania

Produkt: Twiggy- lampa podłogowa do czytania
Kategoria: Oświetlenie / Stojące
Producent: Foscarini

Zobacz Twiggy- lampa podłogowa do czytania w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Alberto Meda, Arne Jacobsen, Charles i Ray Eames.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.