Tufty Too

Tufty Too to nowa odsłona jednego z najbardziej udanych projektow, k?óre Patricia Urquiola wykonała dla B&B – sofy Tufty Time. Sofa o bardziej liniowych kształtach przy jednoczesnym zachowaniu komfortu, miękkości i nowoczesności. Cechą charakterystyczną sofy są kontrastujące przeszycia, które są jednocześnie motywem dekoracyjnym. Mnóstwo kolorów i tekstur tkanin do wyboru z pewnością zadowoli wybredne gusta i uzupełni każdą przestrzeń. Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów

Projekt: Patricia Urquiola

Tufty Too

Produkt: Tufty Too
Kategoria: Meble / Sofy i leżanki
Producent: B&B Italia

Zobacz Tufty Too w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Verner Panton, Marc Sadler, Antonio Citterio.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.