Tufty Time

Tufty Time to nie tylko sofa. To doskonale rozwiązanie takich kwestii jak modularność, komfort i innowacyjność. To system modulowy składający się z siedzisk z niskim i wysokim oparciem, modulow z podłokietnikiem lub bez, narożników, szezlongow oraz puf. Dzięki takim możliwościom można tworzyć wyspy wypoczynkowe i w dowolnym momencie je przestawiać. To inne spojrzenie na sofę. Dzięki przepikowanym elementom Tufty Time to miękkie i przytulne miejsce odpoczynku i spotkań. Dostepna w bardzo szerokiej gamie kolorowych tkanin oraz skór. Skontaktuj sie z nami po więcej szczegółów.

Tufty Time

Produkt: Tufty Time
Kategoria: Meble / Sofy i leżanki
Producent: B&B Italia

Zobacz Tufty Time w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz firmy, które podobnie patrzą na design: Alias, Artemide, BB Italia.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.