Tropico

Wszystkie lampy z kolekcji Tropico są połączeniem klasycznego i efektownego wyglądu z nowoczesną i odważną formą. W skład kolekcji wchodzą lampy: Bell, Vertical, Sphera i Ellipse. Dopasuj kształt i kolor do swojego wnętrza. Elementy klosza wykonane zostały z termoplastycznej żywicy w kilku ciekawych kolorach. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia filtrów zmieniających kolor światła. Jeśli interesuje Cię ta opcja skontaktuj się z nami, żeby zmienik kolor światła. Zalecane źródło światła (nie znajduje się w zestawie): Bell- 1x42W, GX24q-4 Vertical- 1x40W, 2G11 Sphera- 1x42W, GX24q-4 Tropico- 1x42W, GX24q-4.

Projekt: Giulio Iacchetti

Tropico

Produkt: Tropico
Kategoria: Oświetlenie / Wiszące
Producent: Foscarini

Zobacz Tropico w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Jasper Morrison, Jean Prouve, Jose A. Gandia-Blasco.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.