TROPEZ

Nowa kolekcja mebli Gandia Blasco, jak zawsze idealne na taras i do ogrodu… Tropez to kolekcja leżanek, sof  modułowych, puf, foteli, stolików i ławek. Tapicerowane odpornymi tkaninami  w kilku  kolorach: białym, czarnym, piaskowym, niebieskim, turkusowym i czerwonym. Materiał:
Wykonane z termo-lakierowanych profili aluminiowych i tkaniny z tworzyw sztucznych.Wewnątrz pianka poliuretanowa pokryta tkaniną wodoodporną. Zdejmowane pokrycie z tkaniny. Prosimy o kontakt!

TROPEZ

Produkt: TROPEZ
Kategoria: Meble / Meble zewnętrzne
Producent: Gandia Blasco

Zobacz TROPEZ w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Verner Panton, Marc Sadler, Antonio Citterio.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.