Trio

Niezwykle funkcjonalny mebel, łączy w sobie pufę, stolik oraz rozkładany materac. Cieszą się ogromną popularnością w wielu domach głównie ze względu na swoją wielozadaniowość. Zajmuje niewiele miejsca będąc ozdobą pomieszczenia. Pufa pokryta jest zdejmowanym pokrowcem, który wyposażony jest w kieszonki, których rola zależy tylko od ciebie. Trio dostępna jest w wykończeniu filcowym (tkanina Felt), w kolorach żywych i stonowanych. Pufa może być  wyposażona w metalową tacę, która z pufy tworzy stolik. Wymiary pufy przed rozłożeniem: 65x65x36 cm h; po rozłożeniu: 65×195 cm dł. Wymiary stoliczka: 65x32x16 cm h. Poznaj podobną ofertę rozkładanych puf: Bingo i Handy.

Projekt: Michiel van der Kley

Trio

Produkt: Trio
Kategoria: Meble / Stoliki
Producent: Softline

Zobacz Trio w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj firmy dbające o projektantów: Slide, Tobias Grau, Vitra.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.