Tri-p

Tri-p to szybko zmieniająca się lampa. Jest niemal jak świetlna interpretacja szybko zmieniającego się świata. Klosz to miękki materiał, który w dowolnej chwili można zdjąć by złożyć lampę. Lampa lekka i przyjemna w formie daje ciepłe i delikatne światło. Do wyboru wersja w tkaninie ecru lub niebieskiej. Baza metalowa w odcieniu champagne. Lampa pakowana w oryginalny pokrowiec firmy Diesel. Lampa nie zawiera źródeł światła. Wymiary widoczne w galerii. Regulacja wysokości lampy  w zakresie 140-180 cm.

Tri-p

Produkt: Tri-p
Kategoria: Oświetlenie / Stojące
Producent: Diesel

Zobacz Tri-p w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Współpracujemy tylko z tymi, którzy doceniają projektantów: Moooi, Plust, Porro.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.