Tres al fresco

Meble Gandia Blasco możecie spotkać w ogrodach, na tarasach a także na basenach, w Spa, hotelach czy na plażach. Projekty największych mistrzów designu niosą ze sobą powiew świeżości. Pergola projektu Jose A. Gandia Blasco , wykonana z profili aluminiowych anodowanych lub termo- lakierowanych. Baldachim wykonany z tworzyw sztucznych odpornych na warunki atmosferyczne. W komplecie 12 poduszek o wym. 50 x 50 cm. Zdejmowany pokrowiec. Wymiar: 200x120x200h cm Po więcej szczegółów skontaktuj się z nami!

Projekt: Jose A. Gandia-Blasco

Tres al fresco

Produkt: Tres al fresco
Kategoria: Meble / Meble zewnętrzne
Producent: Gandia Blasco

Zobacz Tres al fresco w ATAK DESIGN!

Wiele osób patrząc na piękne produkty, zwłaszcza te, które lubimy określać jako "dobry design" widzi w nich wyłącznie "dobry interes" jaki robią projektanci, producenci i sprzedawcy. To bardzo powierzchowne spojrzenie. Bo dobry design, to nie tylko ładna forma - to także doskonała konstrukcja, funkcjonalność i ergonomia. To również trwałe, wysokiej jakości materiały. Wszystko to razem powoduje, że "dobry design" odpłaca nam się wrażeniami estetycznymi, trwałością, wygodą używania i ponadczasową, oderwaną od mody i trendów wartością. Niejednokrotnie rosnącą szybciej niż lokaty w banku;) Biorąc to wszystko pod uwagę dużo łatwiej zrozumieć słowa D.J. De Pree , który lata temu powiedział: "good design is not just good business, it is a moral obligation"

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.