Tray Table

Tray Table to kolekcja stolików kawowych w wielu wymiarach i kolorach. Łączą w sobie delikatność i lekkość formy z trwałością i ciężarem materiału, z którego zostały wykonane. Samodzielnie lub w grupie stanowią oryginalną i jednocześnie uniwersalną ozdobę pomieszczenia. Taca stanowiąca blat jest zdejmowana co nadaje stolikom dodatkowej funkcji. Dopasuj Tray Table do swoich potrzeb. Stoliki wykonane są ze stali malowanej proszkowo. Dostępne wymiary: 30x30x3-/34 cm h, 40x40x40/44cm h, 40x60x50/54 cm h, 60x60x35/39 cm h. Dodatkowo możesz wyposażyć stoliki w tacki o wymiarach: 25,7×54,4x4cm h, 22,3×22,3×4 cm h, 18,9×7,9x4cm h w kolorach białym, szarym, czarnym czy oberżyna/róża. Jeśli interesuje Cię to rozwiązanie skontaktuj się z nami.

Projekt: Hay

Tray Table

Produkt: Tray Table
Kategoria: Meble / Stoliki
Producent: HAY

Zobacz Tray Table w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj firmy dbające o projektantów: Slide, Tobias Grau, Vitra.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.