TOY

Krzesło zaprojektowane w 1999/2005/2009 r. przez Philippa Starcka . Wykonane z polipropylenu w kolorze białym, szarym, pomarańczowym, czerwonym oraz metalicznym srebrnym. Do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Łatwe do sztaplowania (max. 14 sztuk). Wersja ognioodporna w kolorze szarym GFR dostępna na zamówienie. Dodatkowo możliwość dokupienia pokrowca z białej tkaniny – skontaktuj się z nami. Wymiary: 61,5 x 57,5 x 78 cm, wysokość siedziska 43 cm, wysokość podłokietników 64,5 cm.

Projekt: Philippe Starck

TOY

Produkt: TOY
Kategoria: Meble
Producent: Driade

Zobacz TOY w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Verner Panton, Marc Sadler, Antonio Citterio.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.