TopTop Stół

TopTop to oryginalny stół, który łączy dwa rodzaje powierzchni – lśniącą i przezroczystą. Linia jest prosta, zasadnicza i minimalna. Smukłe i przezroczyste, kwadratowe nogi o plisowanej powierzchni mają metalowy rdzeń. Różnorodność wymiarów (jest dostępny zarówno z kwadratowym lub prostokątnym blatem) oraz wielorakość materiałów sprawiają, że znajduje wszechstronne zastosowanie i zaspokoi różnorodne wymagania użytkowe. Linia została ostatnio wzbogacona o model ze szklanym blatem na biało-czarnej podstawie.

Projekt: Philippe Starck & Eugeni Quitllet

TopTop Stół

Produkt: TopTop Stół
Kategoria: Meble / Stoły
Producent: Kartell

Zobacz TopTop Stół w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Frank Gehry, George Nelson, Isamu Noguchi.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.