TopTop Glossy

Linia stolików TopTop wg. projektu Philippe Starcka i Eugeni Quitllet odznacza się nóżką wykonaną z tworzywa PMMA, która może być okrągła i przezroczysta lub kwadratowa ze żłobioną powierzchnią i metalowym rdzeniem. Pierwsza wersja z kwadratowym lub okrągłym blatem z lakierowanego, lśniącego poliestru i stelażem z chromowanego aluminium. Stoliki te przeznaczone są do użytku domowego. Centralna przezroczysta noga nadaje lekkości podczas gdy wersja żłobiona ma wyrafinowany i elegancki wygląd.

Projekt: Philippe Starck & Eugeni Quitllet

TopTop Glossy

Produkt: TopTop Glossy
Kategoria: Meble / Stoliki
Producent: Kartell

Zobacz TopTop Glossy w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Verner Panton, Marc Sadler, Antonio Citterio.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.