TopTop dla Dr. YES

Kolekcja stolików TopTop wzbogaciła się o nową wersję, doskonale pasującą do nowych siedzisk Starck Dr. YES . Stolik jest dostępny z białym lub czarnym melaminowym blatem i podstawą w tym samym kolorze. Przeźroczysta noga o kwadratowym lub okrągłym przekroju ma żłobioną powierzchnię i metalowy rdzeń. Dobrze znosi działanie czynników atmosferycznych idealnie nadając się na rynek hotelarsko-pracowniczy.

Projekt: Philippe Starck & Eugeni Quitllet

TopTop dla Dr. YES

Produkt: TopTop dla Dr. YES
Kategoria: Meble / Stoliki
Producent: Kartell

Zobacz TopTop dla Dr. YES w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz firmy, które podobnie patrzą na design: Alias, Artemide, BB Italia.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.