Tolomeo Mega Tavolo "on-off"

Tolomeo powstała w 1987 roku. Zaprojektowali ją dwaj włoscy designerzy Michele De Lucchi i Giancarlo Fassina.

Powszechnie uważa się ją za doskonały mariaż inżynierii i designu oraz za najsłynniejszy i najlepiej sprzedający się produkt Artemide. Dlatego też, lamp Tolomeo jest cała rodzina…… począwszy od lampek biurkowych, przez kinkiety po lampy sufitowe i podłogowe.

Lampa składa się z dwóch ramion połączonych przegubami z mechanizmem napinającym stalowe linki pozwalającymi ustawić lampę w dowolnej pozycji , abażuru oraz z imadła do mocowania w blacie biurka lub z mocowania do ściany.

Ramiona lampy wykonano z aluminium. Abażur w dwóch wykończeniach pergaminowym lub satynowym oraz w trzech rozmiarach- do wyboru.

 

Całość można dowolnie wyginać, dzięki czemu lampa oświetla dokładnie to co chcemy.

Mechanizm Tolomeo pozostał nie osłonięty, czyniąc wygląd lampki zdecydowanie industrialny i kosmiczny.

 

Dostępne śr. klosza:

śr. 32 cm

śr. 36 cm

śr. 42 cm

Materiał

Korpus- aluminium

Abażur- pergamin lub satyna.

Mocowanie- do wyboru:

mocowanie do ściany lub klamra/imadełko do mocowania do blatu biurka

Źródła światła:

max. 1 x 150 W halogen ( nie ma w komplecie)

Projekt: Michele De Lucci

Tolomeo Mega Tavolo

Produkt: Tolomeo Mega Tavolo „on-off”
Kategoria: Oświetlenie
Producent: Artemide

Zobacz Tolomeo Mega Tavolo „on-off” w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Współpracujemy tylko z tymi, którzy doceniają projektantów: Moooi, Plust, Porro.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.