Tolomeo Faretto

 

Kinkiet składa się z mocowania do ściany,  ramion połączonych przegubami z mechanizmem napinającym stalowe linki pozwalającymi ustawić lampę w dowolnej pozycji i klosza.

Lampę wykonano z aluminium.

Mechanizm Tolomeo pozostał nie osłonięty, czyniąc wygląd lampki zdecydowanie industrialny i kosmiczny.

Dostępne są dwie wielkości lampy:

Tolomeo Faretto- 250 x 230 mm

Tolomeo Micro Faretto- 200 x 200 mm

Do wyboru dwa rodzaje światła – halogen lub LED – z wyłącznikiem lub bez, w wersji LED dostępna również wersja ze ściemniaczem dotykowym.

(Źródeł światła nie ma w komplecie).

Tolomeo Faretto

Produkt: Tolomeo Faretto
Kategoria: Oświetlenie
Producent: Artemide

Zobacz Tolomeo Faretto w ATAK DESIGN!

Wiele osób patrząc na piękne produkty, zwłaszcza te, które lubimy określać jako "dobry design" widzi w nich wyłącznie "dobry interes" jaki robią projektanci, producenci i sprzedawcy. To bardzo powierzchowne spojrzenie. Bo dobry design, to nie tylko ładna forma - to także doskonała konstrukcja, funkcjonalność i ergonomia. To również trwałe, wysokiej jakości materiały. Wszystko to razem powoduje, że "dobry design" odpłaca nam się wrażeniami estetycznymi, trwałością, wygodą używania i ponadczasową, oderwaną od mody i trendów wartością. Niejednokrotnie rosnącą szybciej niż lokaty w banku;) Biorąc to wszystko pod uwagę dużo łatwiej zrozumieć słowa D.J. De Pree , który lata temu powiedział: "good design is not just good business, it is a moral obligation"

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.