Tiramisu

Funkcjonalna, składana drabinka wyposażona w trzy stopnie, z wykończeniem antypoślizgowym, projektu Andries Van Onock . Lekkość Tiramisu uwidacznia się w projekcie konstrukcji nośnej: kształtowane listwy opierają się o podłoże, a uchwyt stanowi solidny element oparcia w trakcie użytkowania oraz praktyczny element funkcjonalny po zakończeniu użytkowania dzięki jego linii Tiramisu może być umocowana do ściany. Lekkość materiału, praktyczność mechanizmu zamykania, neutralne kolory i elegancki kształt sprawiają, że Tiramisu może być dowolnie używana w każdym wnętrzu.

Projekt: Andries Van Onck

Tiramisu

Produkt: Tiramisu
Kategoria: Meble / Inne
Producent: Kartell

Zobacz Tiramisu w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Współpracujemy tylko z tymi, którzy doceniają projektantów: Belux, Cassina, Driade.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.