Tetris

Tetris to modułowa wersja baru- do stosowania  zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Idealna do stołówek i na imprezy plenerowe, wykonana z odpornego polipropylenu.   Dostępna również wersja neonowa. A na dodatek- tetris bar może być wyposażony w dodatkową półkę ze stali szczotkowanej.   Uwaga: podana cena dotyczy jednego modułu w wersji podstawowej, bez światła i dodatkowych nakładek, o wym. 145 x 80 x 110h cm. Moduły można ze sobą łączyć- tworząc niczym nieograniczone długości.     Jeśli chcesz zamówić dodatkowe nakładki ze stali szczotkowanej lub wersję neonową- skontaktuj się z nami!

Tetris

Produkt: Tetris
Kategoria: Meble
Producent: Pedrali

Zobacz Tetris w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Verner Panton, Marc Sadler, Antonio Citterio.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.