Termokubek Panton

Panton to kolekcja znanych i nagradzanych naczyń zaprojektowanych przez Pernillę Vea, ozdobionych bardzo charakterystyczną grafiką z lat 60-tych – Geometry 1 autorstwa Vernera Pantona. Nowoczesna, prosta forma w połączeniu z kontrastowymi, geometrycznymi grafikami to projekt doskonale pasujący do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz.
Prezentowane kubki termiczne zostały ozdobione grafiką w kolorze granatowym, czerwonym, różowym, złotym i platynowym.  Termokubki z serii Panton zostały wytworzone z porcelany o podwójnych ściankach. Dzięki takiemu rozwiązaniu zawartość kubka stygnie wolniej, a użytkownik chroniony jest przed poparzeniem. Kubki ozdobione wzorem Geometry 1 doskonale sprawdzą się w codziennym użytkowaniu służąc jako naczynie do serwowania porannej kawy lub herbaty czy gorących lub zimnych napojów.

Materiał: porcelana

Pojemność: 210 ml

 Dostępne w dwóch zestawach: 2-pack -czerwony, różowy, granatowy, zloty i platyna 4-pack- czarny, kolorowy mix

Termokubek Panton

Produkt: Termokubek Panton
Kategoria: Meble / Dodatki
Producent: menu

Zobacz Termokubek Panton w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Jasper Morrison, Jean Prouve, Jose A. Gandia-Blasco.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.