Tanqua

Wazon w kształcie stożka, rozszerzający się ku górze i kończący się kwadratem. Wszechstronne zastosowanie wazonu pozwala na umieszczenie go w pomieszczeniu jak i na zewnątrz. Wykończenie:
Matowe:  metal grey, acid green, pearl black Lakierowane: orient red, white, black, acid green Metalizowane : silver

Projekt: Valerio Tonel

Tanqua

Produkt: Tanqua
Kategoria: Meble / Donice i wazony
Producent: Plust

Zobacz Tanqua w ATAK DESIGN!

Wiele osób patrząc na piękne produkty, zwłaszcza te, które lubimy określać jako "dobry design" widzi w nich wyłącznie "dobry interes" jaki robią projektanci, producenci i sprzedawcy. To bardzo powierzchowne spojrzenie. Bo dobry design, to nie tylko ładna forma - to także doskonała konstrukcja, funkcjonalność i ergonomia. To również trwałe, wysokiej jakości materiały. Wszystko to razem powoduje, że "dobry design" odpłaca nam się wrażeniami estetycznymi, trwałością, wygodą używania i ponadczasową, oderwaną od mody i trendów wartością. Niejednokrotnie rosnącą szybciej niż lokaty w banku;) Biorąc to wszystko pod uwagę dużo łatwiej zrozumieć słowa D.J. De Pree , który lata temu powiedział: "good design is not just good business, it is a moral obligation"

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.