Tambo

Powierzchnia wazonu sprawia wrażenie wibrującej, tworząc niespotykaną grę świateł na powierzchni – zwłaszcza w wersji lakierowanej. Jej rozmiar sprawia, że nadaje się do wszelkiego rodzaju pomieszczeń oraz do stosowania na zewnątrz. Wykończenie:
Matowe:  white, curry yellow, olive green, pearl black Lakierowane: pearl white, black, acid green Metalizowane : coffee

Projekt: Luca Nichetto

Tambo

Produkt: Tambo
Kategoria: Meble / Donice i wazony
Producent: Plust

Zobacz Tambo w ATAK DESIGN!

Pośród setek tysięcy domów, które co roku powstają na świecie jest wiele źle zbudowanych, pomimo całkiem dobrego projektu i jeszcze więcej złych od samych fundamentów - z powodu fatalnego projektu. Ale nie ma wśród nich ani jednego dobrego, który by powstał na podstawie złego planu. Dobry projekt - dobry design - otwiera drogę ku lepszemu. Nie wystaracza, ale jest konieczny. Z meblami jest podobnie - w sklepach są tysiące koszmarnych konstrukcji meblopodobnych zrobionych bez wyobraźni i w oderwaniu od elementarnej estetyki oraz setki kiepskich kopii doskonałych projektów. My oferujemy wyłącznie oryginalne produkty najwyższej jakości. Dla wspólnego dobra.

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.