Takeru

Takeru to multi-zadaniowe, uniwersalne lampki: stołowa, podłogowa oraz kinkiet. Ich główną cechą jest możliwość kierowania źródła światła w dowolnym kierunku. Lekka konstrukcja ciężaru oraz stabilizacji nabiera dzięki aluminiowej bazie. Linia Takeru ozdobi każde wnętrze, od klasycznych po nowoczesne.   Zalecane źródło światła (nie znajduje się w zestawie): – G9 max 75W.

Projekt: Hidenori Kuge

Takeru

Produkt: Takeru
Kategoria: Oświetlenie / Stołowe
Producent: Lightyears

Zobacz Takeru w ATAK DESIGN!

Pośród setek tysięcy domów, które co roku powstają na świecie jest wiele źle zbudowanych, pomimo całkiem dobrego projektu i jeszcze więcej złych od samych fundamentów - z powodu fatalnego projektu. Ale nie ma wśród nich ani jednego dobrego, który by powstał na podstawie złego planu. Dobry projekt - dobry design - otwiera drogę ku lepszemu. Nie wystaracza, ale jest konieczny. Z meblami jest podobnie - w sklepach są tysiące koszmarnych konstrukcji meblopodobnych zrobionych bez wyobraźni i w oderwaniu od elementarnej estetyki oraz setki kiepskich kopii doskonałych projektów. My oferujemy wyłącznie oryginalne produkty najwyższej jakości. Dla wspólnego dobra.

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.