Tabouret Haut

Tabouret Haut ma kształt tradycyjnego stołka barowego, używanego do dziś dnia. Stołek wykonany jest z drewna dębowego w kolorze naturalnym lub przyciemnione. Podpórka na nogi wykonana jest z chromowanej lub malowanej proszkowo stali.

Projekt: Jean Prouvé

Tabouret Haut

Produkt: Tabouret Haut
Kategoria: Meble / Hockery i stołki
Producent: Vitra

Zobacz Tabouret Haut w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Współpracujemy tylko z tymi, którzy doceniają projektantów: Moooi, Plust, Porro.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.