T-Table

Linia stolików zaprojektowana przez Patricię Urquiolę , połączona z potencjałem i technologicznym know-how firmy Kartell . Powstała w wyniku poszukiwań i innowacji w zakresie powierzchni celem uzyskania nowych efektów wzrokowych i dotykowych. Na powierzchni blatu T-Table są umieszczone na przemian elementy puste i pełne, które tworzą elegancką i cenną dekorację przypominającą haft. Przedmiot obdarzony dużą poezją, bardzo kobiecy, wyjątkowo elegancki, będący owocem poszukiwań i eksperymentów technologicznych. Dostępny w wersji przezroczystej, przezroczystej kolorowej, w trzech różnych wysokościach. Wymiary: średnica 50 cmx28,36,44 cm h.

Projekt: Patricia Urquiola

T-Table

Produkt: T-Table
Kategoria: Meble / Stoliki
Producent: Kartell

Zobacz T-Table w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj firmy dbające o projektantów: Foscarini, Fritz Hansen, HAY.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.