System

System mebli o wszestronnym zastosowaniu – w domu i biurze – dopasowuje się do potrzeb i stylu życia ludzi. System jest idealną propozycją dla wymagającego odbiorcy, który poszukuje nietuzinkowych rozwiązań. Można go używać jako regał, moduł do mediów elektronicznych, powierzchni biurowych oraz element do podziału pomieszczeń. Precyzyjnie wykonany System mebli, który można ustawić jako klasyczny, wyrafinowany, nieformalny lub elegancko tradycyjny element przestrzeni. Podobnie jak wszystkie meble z kolekcji Porro charakteryzuje się bardzo wysoką jakość wykończenia. Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów.

Projekt: Piero Lissoni

System

Produkt: System
Kategoria: Meble / Regały i półki
Producent: Porro

Zobacz System w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj firmy dbające o projektantów: Foscarini, Fritz Hansen, HAY.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.