Swing poduszki

Nie masz pomysłu na prezent? Szukasz dodatków do domu? Chcesz ożywić swoje wnętrze? Świetnie trafiłeś. Poduchy Swing to coś dla Ciebie. Wystarczy że wybierzesz tapicerkę i jej kolor. Dopasują się do każdego wnętrza. Wymiary poduch: 60x60cm.   Jeśli zainteresowała Cię, któraś z poniższych tapicerek skontaktuj się z nami: Flex, Nordic.

Swing poduszki

Produkt: Swing poduszki
Kategoria: Meble / Dodatki
Producent: Softline

Zobacz Swing poduszki w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Alberto Meda, Arne Jacobsen, Charles i Ray Eames.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.