Sushi Outdoor

Prostota i uniwersalność- to kolekcja Sushi Outdoor. W skład kolekcji wchodzą stół oraz ławka. Stół wykonany z cienkiego laminatu i aluminiowej bazy, podobnie jak ławka, który jest lekki, wytrzymały i odporny na działanie czynników atmosferycznych. Dostępne w kilku rozmiarach i w kilku wykończeniach.
Konstrukcja: aluminium anodowane aluminium malowane na biało aluminium malowane na kolor antracytowy Blat: biały lub szary laminat
    Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie kilka informacji technicznych. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Sushi Outdoor

Produkt: Sushi Outdoor
Kategoria: Meble / Meble zewnętrzne
Producent: Kristalia

Zobacz Sushi Outdoor w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Alberto Meda, Arne Jacobsen, Charles i Ray Eames.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.