Supernova

Wielowarstwowa, oryginalna, ponadczasowa, solidna. Taka jest Supernova. Lampa w dwóch wielkościach i dwóch kolorach. Wykonana z lakierowanego aluminium. Supernowa wygląda inaczej z każdej strony; dzięki warstwowej budowie klosza światło jest rozpraszane na wiele sposobów. Standardowo lampa wyposażona jest w kabel 2 metrowy, który można dowolnie regulować. Dostępna jest również wersja z kablem 5 metrowym- jeśli interesuje Cię to rozwiązanie skontaktuj się z nami.   Zalecane źródło światła (nie znajduje się w zestawie): Supernova- 1x23W E27, Supernova XL- 1x23W E27.

Projekt: Ferruccio Laviani

Supernova

Produkt: Supernova
Kategoria: Oświetlenie / Wiszące
Producent: Foscarini

Zobacz Supernova w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Marcel Wanders, Patricia Urquiola, Philippe Starck.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.