Supernatural

Supernatural to propozycja projektanta Rossa Lovegrove. Charakterystyczny, organiczny kształt krzeseł z lub bez podłokietników może stać się atrakcyjnym i kolorowym elementem wyposażenia wnętrza i ogrodu. Krzesła wykonane zostały z tworzywa, które odporne jest na warunki atmosferyczne. Dostępne w bardzo ciekawej palecie kolorystycznej od intensywnej zieleni po karmel czy czerń. Minimalne zamówienie to 4 sztuki z danego kolory i wersji krzesła. Dla zwiększenia komfortu krzesło możesz wyposażyć w poduchę na siedzisko- jeśli interesuje Cię to rozwiązanie skontaktuj się z nami.   W kolekcji Supernatural znajduje się również stolik- sprawdź!

Projekt: Ross Lovegrove

Supernatural

Produkt: Supernatural
Kategoria: Meble / Krzesła
Producent: Moroso

Zobacz Supernatural w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Marcel Wanders, Patricia Urquiola, Philippe Starck.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.