Supernatural table

Supernatural to kolekcja krzeseł i stolików o lekkiej i miękkiej formie, które zestawione razem tworzą spójną i logiczną całość. Prezentowane stoliki to rozwiązanie dla kawiarni, domów, ogrodów- dopasuj kształt i kolor stolika do swoich potrzeb.   Stoliki podobnie jak krzesła wykonane są z tworzywa, jednak tym razem zostały wzmocnione włóknem szklanym co gwarantuje jego wytrzymałość.

Projekt: Ross Lovegrove

Supernatural table

Produkt: Supernatural table
Kategoria: Meble / Stoliki
Producent: Moroso

Zobacz Supernatural table w ATAK DESIGN!

Pośród setek tysięcy domów, które co roku powstają na świecie jest wiele źle zbudowanych, pomimo całkiem dobrego projektu i jeszcze więcej złych od samych fundamentów - z powodu fatalnego projektu. Ale nie ma wśród nich ani jednego dobrego, który by powstał na podstawie złego planu. Dobry projekt - dobry design - otwiera drogę ku lepszemu. Nie wystaracza, ale jest konieczny. Z meblami jest podobnie - w sklepach są tysiące koszmarnych konstrukcji meblopodobnych zrobionych bez wyobraźni i w oderwaniu od elementarnej estetyki oraz setki kiepskich kopii doskonałych projektów. My oferujemy wyłącznie oryginalne produkty najwyższej jakości. Dla wspólnego dobra.

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.