Super Impossible

Niewielki fotel z siedziskiem w kształcie jajka. Projekt duetu: Philippe Starck oraz Eugeni Quitllet . Mr. Impossible- pierwsze na świecie zgrzewane laserowo krzesło- przekształca się dzięki nowemu, zadziwiająco błyszczącemu wyglądowi. Pełno kolorowe wykończenie nadaje Super Impossible wygląd typu „glossy:, zmysłowy i wywierający silne wrażenie. Dostępne w wersii jednokolorowej czarno błyszczące lub w eleganckiej wersji dwukolorowej typu optical, z górnym korpusem koloru białego, natomiast dolna część i nogi są koloru czarnego.

Projekt: Philippe Starck & Eugeni Quitllet

Super Impossible

Produkt: Super Impossible
Kategoria: Meble / Krzesła
Producent: Kartell

Zobacz Super Impossible w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj firmy dbające o projektantów: Foscarini, Fritz Hansen, HAY.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.