Sundial

Sundial to prosty i nowatorski pomysł na regał. Jego forma dopasuje się do wnętrza klasycznego jak i nowoczesnego. Między półkami znalazły miejsce również porozrzucane podziałki z przezroczystego tworzywa. Wymiary regału:165 x 100 x 35cm   Projekt: Nendo

Projekt: Nendo

Sundial

Produkt: Sundial
Kategoria: Meble / Regały i półki
Producent: Kartell

Zobacz Sundial w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Piero Lissoni, Ron Arad, Ronan i Erwan Bouroullec.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.