Sumo

Sumo mimo „mocnej” nazwy jest bardzo romantyczną pufą pokrytą tkaniną z kilkoma wyraźnymi przeszyciami i widocznymi guzikami. Przyjemne i wygodne siedzisko spoczywa na czterech, mocnych, drewnianych nogach. Jest to pomysł dla wnętrz minimalistycznych i tych klasycznych. Dopasuj kolor Sumo do swoich potrzeb. Wymiary: L: 65 x B: 45 x H: 40 cm.

Projekt: Simon Legald

Sumo

Produkt: Sumo
Kategoria: Meble / Pufy – relax
Producent: Normann Copenhagen

Zobacz Sumo w ATAK DESIGN!

Wiele osób patrząc na piękne produkty, zwłaszcza te, które lubimy określać jako "dobry design" widzi w nich wyłącznie "dobry interes" jaki robią projektanci, producenci i sprzedawcy. To bardzo powierzchowne spojrzenie. Bo dobry design, to nie tylko ładna forma - to także doskonała konstrukcja, funkcjonalność i ergonomia. To również trwałe, wysokiej jakości materiały. Wszystko to razem powoduje, że "dobry design" odpłaca nam się wrażeniami estetycznymi, trwałością, wygodą używania i ponadczasową, oderwaną od mody i trendów wartością. Niejednokrotnie rosnącą szybciej niż lokaty w banku;) Biorąc to wszystko pod uwagę dużo łatwiej zrozumieć słowa D.J. De Pree , który lata temu powiedział: "good design is not just good business, it is a moral obligation"

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.