Suita Sofa

Suita Sofa to nowoczesna i elegancka sofa zaprojektowana przez Antonio Citterio dla Vitry. Suita to cała gama produktów, które można zestawiać w dowolnych kombinacjach ozdabiając wnętrze. Zarówno poduszki jak i siedzisko występuje w wersji miękkiej jak i twardej. Do wyboru sofy 2, 3 osobowe, z oparciem niskim i wysokim, pufy, leżanki, fotele, poduszki w kilku tapicerkach i jeszcze większej ilości kolorów.   Zapraszamy do naszego sklepu lub do kontaktu mailowego i tel., a zapoznamy Cię z pełnym wachlarzem możliwości tej serii.  

Projekt: Antonio Citterio

Suita Sofa

Produkt: Suita Sofa
Kategoria: Meble / Sofy i leżanki
Producent: Vitra

Zobacz Suita Sofa w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Piero Lissoni, Ron Arad, Ronan i Erwan Bouroullec.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.