Stolik Abgemahnt

Abgemahnt może być z Wami na wszystkich Waszych ulubionych miejscach. Ten stolik można przenosić łatwo za obręcz, która dzieli blat asymetrycznie i służy jako uchwyt. Wymiary:
62,0 cm x 47,0 cm x 31,0 cm Wykonany z brzozowej sklejki w kolorze czerwonym, czarnym i białym Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów

Stolik Abgemahnt

Produkt: Stolik Abgemahnt
Kategoria: Meble / Stoliki
Producent: Moormann

Zobacz Stolik Abgemahnt w ATAK DESIGN!

Pośród setek tysięcy domów, które co roku powstają na świecie jest wiele źle zbudowanych, pomimo całkiem dobrego projektu i jeszcze więcej złych od samych fundamentów - z powodu fatalnego projektu. Ale nie ma wśród nich ani jednego dobrego, który by powstał na podstawie złego planu. Dobry projekt - dobry design - otwiera drogę ku lepszemu. Nie wystaracza, ale jest konieczny. Z meblami jest podobnie - w sklepach są tysiące koszmarnych konstrukcji meblopodobnych zrobionych bez wyobraźni i w oderwaniu od elementarnej estetyki oraz setki kiepskich kopii doskonałych projektów. My oferujemy wyłącznie oryginalne produkty najwyższej jakości. Dla wspólnego dobra.

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.